Special Olympics Regionale Spelen

4 november 2017

November is de Maand van het Aangepaste Sporten in Flevoland. Dit weekend wordt er afgetrapt met de Regionale Special Olympics in het Topsportcentrum Almere.

Omdat Leoclub Almere zich als gastvrijwilligers verbonden hebben aan het Supercool Almere project zullen wij dit weekend ook met bijna al onze leden aanwezig zijn! Op zaterdag 4 november staan de wedstrijdsporten Bocce, Turnen en Hockey op het programma en zondag 5 november Handbal en Atletiek.

De wedstrijdsporten hebben om 9.00 uur de opening en om 10.00 uur starten de wedstrijden. Daarnaast zijn er nog clinics en demosporten te volgen die van 12.00 tot 16.00 uur voor iedereen toegankelijk zijn. Verspreid bij alle onderdelen staan er zaterdag 7 van onze leden om je te helpen en aan te moedigen. Zondag zullen dat er 4 zijn.