Sponsoren Charter Party

10 november 2016

Namens al onze leden bedanken wij de verschillende sponsoren en ‘vrienden van’…

Allereerst bedanken wij Lions Club Almere Host, als sponsorclub hebben zij  o.a. ons diner mede mogelijk gemaakt. Ook hebben een aantal leden prijzen voor de loterij ter beschikking gesteld. Daarnaast bedanken wij de moeder van Renate, Tineke Post van Tinek Design. Zij is op de achtergrond hard bezig met de nieuwe website. Ook stelt zij een prijs voor de loterij ter beschikking en heeft zij 20 potjes zelfgemaakte gelei/jam aan ons gegeven, de gehele opbrengst gaat naar het goede doel ‘het Parkhuys Almere’.
Lara Welting, van Lara Welting Fotografie zal deze avond foto’s maken! en DJ MitchL zal de muziek verzorgen.

Daarnaast hebben wij prijzen voor de loterij ontvangen  van onder andere:
– Rituals City Spa Almere;
– Douglas Almere;
– Martess Chocolaterie;
– By Maggie;
– Bax Schoenen;
– Cross Creativ Productions;
– Happy Pics;
– Gladiator;
– Bounz;
– Nutritext;
– La Casa del Habano;
– Almere deze Week;

Ook zijn er een aantal familieleden die iets gemaakt hebben! Wat zijn wij hier ontzettend blij mee. Zoals onder andere de oom van Denise en de moeder van Bente!