Uitnodiging Charterparty – 5 november 2016

8 oktober 2016

Beste Leo’s, Lions, familie en vrienden,

5 November is het dan zo ver; De charter party van Leoclub Almere!

Met een warm welkom nodigen wij u (en uw partner) uit voor de Charter Party van Leo Club Almere Ventus Novum. Een belangrijk moment van deze avond is het ondertekenen van de Oprichtings Akte. Een aantal sprekers zullen het woord nemen en graag proosten wij met u op een mooie toekomst van onze club. Een DJ zal winterse plaatjes draaien en de warme chocolademelk en glühwein zullen klaar staan bij de vuurkorf. Wees allen welkom.

Ook kunt u lootjes kopen voor de loterij welke u contant of met pin kunt betalen. De opbrengst van de loterij zal volledig naar de jongeren van Stichting Parkhuys Almere zal gaan. (Stichting Parkhuys Almere is een RoParun inloophuis voor iedereen die zelf of in haar of zijn omgeving te maken heeft (gehad) met kanker of een andere ernstige ziekte, ongeacht de ziektefase of prognose).

De entree bedraagt € 25,- (dit is inclusief hapjes, drankjes en een bijdrage aan het goede doel).
U krijgt de betaalgegevens van onze Charter Party na 14 oktober via de e-mail toegestuurd waarna u het bedrag vooraf kunt over boeken.