Voorbereiding NC 2018 – Deel 1

25 maart 2018

Inkijkje in de locatie: De Raadzaal, Stadhuis Almere

Op 9 juni 2018 organiseert Leo Club Almere Ventus Novum de jaarlijkse Nationale Conventie! Niet alleen onze club groeit gestaag, maar ook het aantal bewoners van Almere neemt jaarlijks toe. Doordat onze stad inmiddels meer dan 200.000 inwoners heeft, moeten er 6 zetels in de Raadzaal bijkomen. Een mooie gelegenheid om deze eens grondig te vernieuwen.

De Algemene Leden Vergadering van het VLCN zal tijdens de Nationale Conventie worden gehouden in deze splinternieuwe Raadzaal op het Stadhuis. Op dit moment is er nog wat werk aan de winkel en we zijn nieuwsgierig hoe het precies zal worden, maar het zal er tijdens de Nationale Conventie ongetwijfeld prachtig uit zien!

Schrijf je hier in voor de de Nationale Conventie